Sesja ciążowa Warszawa

Sesja

ciążowa

Sesja noworodkowa

Sesja niemowlęca

Sesja urodzinowa

Sesja

dziecięca

Mini

sesje

Sesja ciążowa – kiedy najlepiej wykonać?

Zwykle zalecam, aby tego typu sesję wykonać w siódmym lub ósmym miesiącu ciąży, chociaż zdarzało się, że realizowałam zdjęcia na dużo wcześniejszym etapie, kiedy brzuszek był już ładnie zarysowany, a przyszła mama uznała, że to jest ten właściwy moment. W tej kwestii należy zaufać samej sobie – Ty jesteś bohaterką i to Ty musisz czuć się w 100% dobrze.

Ile trwa sesja ciążowa?

Czas sesji zależny jest od wybranego przez Was pakietu a co za tym idzie – ilości stylizacji. Jest to zależne od wybranego przez Was pakietu. Przy pakiecie mini, gdzie wykonujemy ujęcia w 2 stylizacjach godzina w zupełności wystarczy. Przy większej liczbie stylizacji zarezerwujcie sobie nieco więcej czasu. Na początku naszego spotkania wybierzemy stylizacje, dodatki. Opowiem też nieco o tym, jak będzie przebiegała sesja.

Jak przygotować się do sesji ciążowej?

Zadbaj przede wszystkim o siebie 🙂 Świeża fryzura, paznokcie na pewno dodadzą Ci pewności siebie, a także poprawią samopoczucie. Przed sesją nie zarywaj nocy, sen jest naprawdę ważny. Wypoczęta będziesz miała więcej energii podczas sesji.

W fotografii ciążowej ważny jest strój – sukienki, bluzki, swetry, które ładnie przylegają w jednych miejscach, a w innych są zwiewne i dodają lekkości, doskonale wyglądają na zdjęciach. Moja studyjna garderoba pełna jest strojów, które podkreślą Twoją urodę. Zaproponuję Ci stylizacje idealnie dopasowane do Ciebie..

Podczas sesji dbam o Wasz komfort, chce, żebyście czuli się swobodnie i naturalnie. Budując kolejny kadr, pomagam Wam uzyskać jak najlepszą pozę, zachowując przy tym naturalne piękno i swobodę Waszych sylwetek.

Portfolio

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety, pełen emocji, oczekiwania i radości. Aby upamiętnić ten wyjątkowy okres, warto wykonać sesję ciążową, która będzie nie tylko piękną pamiątką dla przyszłych rodziców, ale także niezapomnianym przeżyciem.

W moim portfolio znajdziecie różne opcje sesji ciążowych – od ujęć w plenerze po sesje w studio. Zapewniam także dostęp do różnych rekwizytów i akcesoriów, które mogą pomóc w stworzeniu niepowtarzalnego klimatu na sesji.

Sesja ciążowa – kiedy ustalić termin?

Termin najlepiej ustalić z wyprzedzeniem. Zarezerwuj sesję ciążową minimum trzy tygodnie wcześniej. Dlaczego? Jest kilka powodów:

1

Każda ze stron ma czas na przygotowaniaja dobieram odpowiednie stroje oraz rekwizyty, zaś przyszła mama wraz z partnerem planują sobie dzień wolny, aby być razem na zdjęciach.

2

Możemy spokojnie ustalić szczegóły sesji – np. w jakim stylu chcielibyście wykonać sesję, jakie kolory.

3

W przypadku sesji plenerowych z wyprzedzeniem szukam dla nas wyjątkowego miejsca na wykonanie Waszej sesji.

Oferta

Możesz powiększyć swój pakiet o dodatkowe zdjęcia w cenie 80 zł/ zdjęcie.

* w przypadku sesji łączonej (studio + plener) otrzymujecie Państwo 2 dodatkowe ujęcia – dodatkowy koszt 300 pln do wybranego pakietu.

Zapisanie się na sesję jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu

Ważne informacje

Sesja ciążowa to piękne i wyjątkowe doświadczenie, które warto uwiecznić na zdjęciach. Aby przygotować się do sesji ciążowej, warto przede wszystkim pamiętać o kilku istotnych kwestiach:

1. Dobierz odpowiednie ubranie przed sesją. Najlepiej wybrać luźne i wygodne ubrania, które nie będą Cię uciskały i powodowały dyskomfortu. Najlepiej sprawdzą się luźne topy, leginsy czy spodnie dresowe.

2. Zapewniam wszystkie stroje do sesji, w tym sukienki, body, biżuterię, ale warto przejrzeć swoją własną garderobę. Często okazuje się, że niepozorna ramoneska, top czy kapelusz będą świetnym dodatkiem na sesji. Nie zapominajcie o obuwiu. Większość stylizacji wykonujemy na boso, ale przy niektórych czarne szpilki, czy białe trampki będą świetnym akcentem. To o czym musisz pamiętać – przygotuj na sesję 2 komplety bielizny – cielisty i ewentualnie czarny.

3. Wybierz odpowiednie miejsce. Sesja ciążowa może odbyć się w moim studio fotograficznym lub w plenerze. Ważne, aby styl sesji był dopasowany pod Ciebie.

4. Jeśli planujecie wykonać sesję Waszego maleństwa, pamiętajcie, że najlepiej wstępną rezerwację zrobić jeszcze, zanim maluszek przyjdzie na świat. Samą sesję wykonuje się do 14, maksymalnie 21 doby życia dziecka – więcej informacji na temat sesji maluszka znajdziecie w zakładce sesje noworodkowe.

5. Zapoznajcie się przed sesją z regulaminem.