Sesje Świąteczne Warszawa

Sesja

ciążowa

Sesja noworodkowa

Sesja niemowlęca

Sesja urodzinowa

Sesja

dziecięca

Mini

sesje

Mini sesje świąteczne

Kiedy są wykonywane?

Mini sesje to krótkie i pełne uroku sesje zdjęciowe, które oferuję okazjonalnie w związku z różnymi wydarzeniami czy świętami, takimi jak Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc czy Dzień Mamy. Efekty takich sesji, a także sama sesja, stanowią często idealny prezent dla najbliższych, szczególnie dla rodziców i dziadków. W moim studiu, dostosowując się do zmieniających się pór roku oraz aktualnych trendów, przygotowuję dla Was różnorodne scenki tematyczne. Starannie dobieram rekwizyty oraz tło, aby stworzyć atmosferę, która odda charakter danego wydarzenia lub święta. Każda ze scenek budowana jest od podstaw, wszystkie rekwizyty i akcesoria mają swoją historię i często szczególne dla mnie znaczenie. Nie spotkacie u mnie gotowych, wydrukowanych teł. Każda sceneria tworzy się w mojej głowie na kilka miesięcy przed startem mini sesji 🙂

Mini sesje są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą uwiecznić ważne chwile w swoim życiu, ale nie mają czasu na długie sesje zdjęciowe. Polecam szczególnie tym z Was, którzy tak jak ja mają ogromny dylemat przy wyborze idelanego prezentu dla najbliższych. Zarezerwujcie termin, zabierzcie na sesję najbliższych. Możecie przyjść z rodzicami, czy dziadkami, lub w mniejszym gronie.

Ile trwa sesja świąteczna?

Sesja mini trwa około 40 minut. W tym czasie zdążymy się przygotować i wykonać masę pięknych ujęć.

Jak przygotować się do sesji świątecznej?

Szczegóły sesji mini ustalamy telefonicznie lub mailowo. Do każdej sesji przesyłam wskazówki jak się przygotować, jakie stroje będą pasowały do przygotowanej przeze mnie scenerii.

Pamiętajcie, że zawsze chętnie odpowiadam na wszystkie pytania – w razie wątpliwości możecie do mnie napisać albo zadzwonić.

Portfolio

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety, pełen emocji, oczekiwania i radości. Aby upamiętnić ten wyjątkowy okres, warto wykonać sesję ciążową, która będzie nie tylko piękną pamiątką dla przyszłych rodziców, ale także niezapomnianym przeżyciem.

W moim portfolio znajdziecie różne opcje sesji ciążowych – od ujęć w plenerze po sesje w studio. Zapewniam także dostęp do różnych rekwizytów i akcesoriów, które mogą pomóc w stworzeniu niepowtarzalnego klimatu na sesji.

Oferta