Sesja dziecięca Warszawa

Sesja

ciążowa

Sesja noworodkowa

Sesja niemowlęca

Sesja urodzinowa

Sesja

dziecięca

Mini

sesje

Sesja dziecięca – kiedy najlepiej wykonać?

Sesję rodzinną czy dziecięcą możemy wykonać tak naprawdę w dowolnym momencie. Wiele rodzin traktuje sesję jako świetny moment na wspólne spędzenie czasu, a zdjęcia są miłym dodatkiem do zabawy a przede wszystkim piękną pamiątką.

Zarówno na sesje dziecięce jak i urodzinowe przygotowuję różnorodne scenki i stylizacje, których temat przewodni i kolorystykę ustalamy podczas konsultacji przed sesja. Jeśli jednak wolicie bardziej uniwersalne ujęcia, proponuję ciepłe zdjęcia pełne słońca albo bardzo kontrastowe czarno-białe kadry zapadające w pamięć.

Ile trwa sesja dziecięca?

Sesja dziecięca trwa około godziny. Dokładny czas zależy od wybranego pakietu. Często sesja dziecięca jest zarazem sesją urodzinową. Podczas takiej sesji pojawiają się akcenty urodzinowe, np. balony, tort, czy confetti. Dodatkowo na życzenie wykonujemy ujęcia podczas kapeli w ślicznej wanience lub tzw cakesmash (ujęcia z tortem).

Jak przygotować się do sesji dziecięcej?

Szczegóły sesji ustalamy telefonicznie lub mailowo. Jeśli mają być to zdjęcia tematyczne, planujemy dobór strojów, dekoracji i akcesoriów, jeśli zaś skupiamy się na sesji plenerowej, tak naprawdę omawiamy tylko miejsce wykonania zdjęć.

Pamiętajcie, że zawsze chętnie odpowiadam na wszystkie pytania – w razie wątpliwości możecie do mnie napisać albo zadzwonić.

Oferta