Sesja urodzinowa Warszawa

Sesja

ciążowa

Sesja noworodkowa

Sesja niemowlęca

Sesja urodzinowa

Sesja

dziecięca

Mini

sesje

Sesja urodzinowa

Dzieci rosną i zmieniają się w zadziwiająco szybkim tempie. To właśnie obserwując je, możemy dostrzec, jak nieubłaganie płynie czas. Każde urodziny są wyjątkowe, jednak pierwsze urodziny dziecka to niezwykle ważna chwila, którą warto utrwalić na zdjęciach.

Sesje zdjęciowe z okazji pierwszych urodzin są doskonałym sposobem na stworzenie niezapomnianych wspomnień. Jako doświadczony fotograf, z ogromnym zapałem przygotowuję kreatywne i oryginalne scenki, które cieszą się ogromnym uznaniem wśród moich klientów. Dzięki temu zdjęcia z sesji urodzinowej oddają radość i emocje związane z tym wyjątkowym dniem.

Podczas sesji zdjęciowej dbam o przyjazną i wesołą atmosferę, dzięki czemu zarówno dzieci, jak i ich rodzice, mogą cieszyć się niezapomnianą zabawą. Pracuję z różnorodnymi rekwizytami, które dodają uroku i urozmaicenia zdjęciom, tak aby każda rodzina otrzymała unikalne i pełne emocji pamiątki z tej wyjątkowej okazji.

 

Kiedy najlepiej ją wykonać?

Dobrym pomysłem jest wykonanie sesji nawet miesiąc przed urodzinami. Maluszek nie zmieni się już tak bardzo, a zdjęcia z sesji będą gotowe jeszcze przed pierwszymi urodzinami. Można stworzyć podziękowania dla rodziny za udział w pierwszych urodzinach lub inne pamiątki.

Jak będzie wyglądała?

Stylizację i scenki przygotowuję po wcześniejszej konsultacji z Wami. Dlatego dobrze jest pomyśleć o sesji z minimum miesięcznym wyprzedzeniem. Dzięki temu mam czas, aby przygotować się do niej, zamówić odpowiednie akcesoria czy stroje. Jeśli chcielibyście, aby na sesji pojawił się tort, dajcie proszę znać. 🙂

Portfolio

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety, pełen emocji, oczekiwania i radości. Aby upamiętnić ten wyjątkowy okres, warto wykonać sesję ciążową, która będzie nie tylko piękną pamiątką dla przyszłych rodziców, ale także niezapomnianym przeżyciem.

W moim portfolio znajdziecie różne opcje sesji ciążowych – od ujęć w plenerze po sesje w studio. Zapewniam także dostęp do różnych rekwizytów i akcesoriów, które mogą pomóc w stworzeniu niepowtarzalnego klimatu na sesji.

Oferta